PL EN
zxc

Specjalizacja

Szanowni Państwo,

GARDOCKI Kancelaria Radcy Prawnego działa na rynku prawniczym od ponad 7 lat. Na przestrzeni tego okresu wypracowaliśmy wygodną dla Państwa ofertę pomocy prawnej, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin prawa oraz zdobyliśmy konkretne umiejętności i doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, organów administracji publicznej oraz w prowadzeniu indywidualnych spraw prawnych osób fizycznych.

Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz zakładów opieki zdrowotnej. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w zakresie finansów i zamówień publicznych, gospodarowania nieruchomościami oraz zagadnieniami związanymi z branżą gospodarki morskiej, służbą zdrowia i szeroko rozumianym prawem administracyjnym, w tym prawem samorządowym.

Kancelaria prawna w sposób kompleksowy prowadzi i nadzoruje inwestycje realizowane w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Na co dzień zajmujemy się stałą obsługą prawną spółek prawa handlowego, w tym podmiotów klasyfikowanych w indeksie pięciuset największych firm na polskim rynku.

Jesteśmy doświadczonym, zaangażowanym i ambitnym zespołem, dla którego priorytetem jest skuteczne działanie dostosowane do Państwa potrzeb oraz zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa w obrocie prawnym. Gwarantujemy najwyższy standard i komfort współpracy zgodny z Państwa indywidualnymi wymaganiami.

Zapraszam do współpracy.

/

odsłon: 10517 | aktualizowano: 2011-07-18 09:00 |
© GARDOCKI Kancelaria Radcy Prawnego | 2004 - 2024 projektowanie stron szczecin